Онлайн консультація

 Друзі, в нашій клініці починає працювати послуга онлайн-консультації в тестовому режимі. Оскільки багато запитів від наших клієнтів поступає саме на спілкування з лікарем дистанційно, тому ми хочемо запровадити таку опцію. Якщо ви за кордоном, за містом, або не можете приїхати в одну з наших клінік з інших причин, а поспілкуватись з ветеринарним лікарем вам необхідно, саме в цьому випадку зможете отримати послугу онлайн консультації ветеринарного лікаря.

Просимо вас ознайомитись з інформацією, що стосується онлайн консультацій в нашій клініці:

 1. Тривалість консультації приблизно до 30 хв. Консультація може бути проведена в той день, або за домовленістю. Термінових онлайн-консультацій ми не проводимо
 2. Формат консультації: аудіодзвінок або письмова форма за вибором клієнта
 3. Консультація має рекомендаційний характер і не може бути розцінена як постановка діагнозу чи призначення лікування.
 4. Консультація надається пацієнтам (тваринкам) які в стабільному фізіологічному стані та/або мають системні хронічні захворювання без погіршення загального стану. Якщо стан важкий — консультація в такому випадку не надається варто невідкладно звернутись в клініку, для проведення детального обстеження та постановки діагнозу.
 5. Вартість консультації: 
  ветеринарний лікар
   - 300 грн
  профільний спеціаліст
  (стоматолог, екзотолог, кардіолог, лікар УЗД, анестезіолог, хірург) - 500 грн

Яку інформацію ви зможете отримати на онлайн консультації:

 1. Лікар може вислухати інформацію про стан тваринки та надати рекомендації щодо подальших дій, а саме: рекомендувати до якого профільного спеціаліста потрібно звернутись надалі, які обстеження пройти, ознайомитись із обстеженнями, які вже наявні у власника тварини та прокоментувати призначення з огляду на попередньо поставлений діагноз в будь-якій ветеринарній клініці.
 2. Післяопераційний консультативний супровід, якщо залишились запитання по призначеннях чи дослідженнях після візиту в нашу клініку і потрібні додаткові коментарі від вашого лікуючого лікаря
 3. Надати загальні рекомендації по догляду, вакцинації, харчуванню тварини
 4. Надати оцінку стану тварини опираючись виключно на поведінкові фактори та інформацію, отриману від власника

Звертаємо увагу!!! Лікар не ставить діагноз при онлайн-консультації, не робить призначень в лікуванні, не несе відповідальності за подальший перебіг захворювання у вашої тваринки. Онлайн консультація носить суто рекомендаційний характер.

Якщо вас зацікавила дана послуга, залиште заявку на консультацію, і нас адміністратор зв’яжеться з вами:

 

Запит на онлайн консультацію

Звертаємо увагу!!! Лікар не ставить діагноз при онлайн-консультації, не робить призначень в лікуванні, не несе відповідальності за подальший перебіг захворювання у вашої тваринки. Онлайн -консультація носить суто рекомендаційний характер.