Ветеринарна терапія для тварин

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Ветеринарна терапія вважається першим і найважливішим етапом надання допомоги тваринам, що дозволяє отримати необхідну інформацію для подальшого лікування. Клініка «ОлВет» надає професійні послуги ветеринарної терапії. Наші фахівці завжди готові вилікувати вашого улюбленця.

Як відбувається огляд тварин в нашій клініці

Первинний прийом починається з опитування власників, які повинні максимально об'єктивно надати інформацію про життя і хвороби вихованця, так як наші пацієнти не можуть розповісти, що їх турбує. Правильна діагностика, успішне лікування і його подальший моніторинг, може бути тільки при співпраці лікаря та власника тварини.

Далі слідує клінічний огляд, в ході якого, доктор проведе оцінку стану тварини, прослухає серце і легені, пропальпує внутрішні органи. Найчастіше, для постановки точного діагнозу і призначення лікування, потрібна додаткова діагностика. На першому прийомі можна взяти проби для лабораторних досліджень, зробити рентген, УЗД, офтальмоскопію та отоскопію. При необхідності, пацієнт буде направлений до фахівців вузького спрямування: кардіолога, дерматолога або хірурга. За результатами досліджень приймається рішення про амбулаторне або стаціонарне лікування.

Які захворювання лікує ветеринарний терапевт

У сферу діяльності нашої ветеринарної терапії входить лікування домашніх тварин від таких захворювань:

  • ендокринні хвороби;
  • хвороби дихальних шляхів;
  • серцево-судинна система;
  • нервова система;
  • сечовивідна система;
  • кістково-м'язева система;
  • кишково-травний тракт;
  • статева система;
  • опорно-руховий апарат;
  • сполучні тканини.

Коли ви можете звернутись для огляду тварини?

Послуги ветеринарної терапії в нашій клініці доступні в будь-який час. Якщо ваш домашній улюбленець почуває себе недобре, необхідно якомога швидше отримати допомогу ветеринара - відразу телефонуйте нам, викликайте фахівця додому, якщо немає можливості приїхати в клініку. Ми проведемо обстеження тварини і встановимо причину хвороби. Після чого підберемо максимально відповідне лікування і дамо цінні рекомендації по грамотному догляду та годуванню тварини.

Фахівці нашої ветеринарної клініки мають цінний досвід та усі необхідні знання для надійного і своєчасного надання допомоги тваринам. Крім того наші лікарі постійно займаються підвищенням своєї кваліфікації, завдяки чому ви завжди можете довіряти нам лікування домашніх тварин.

Наші ветеринари підходять до лікування кожного вихованця індивідуально і враховують всі наявні захворювання, а також особливості організму, що дозволяє підбирати відповідну схему ефективного лікування. Крім того при необхідності лікар відправить тварину на прийом до ветеринара вузької спеціалізації (хірурга, кардіолога, офтальмолога, орнітолога, герпетолога, онколога, травматолога, дерматолога). Якщо необхідна допомога ветеринара, не зволікайте - звертайтеся в «ОлВет!

 

Детальніше в цій категорії: « Хірургія Стаціонар »