Стаціонар для тварин

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Що таке стаціонар для тварин

Стаціонар - це відділення інтенсивної терапії, в якому утримуються тварини, які потребують постійного стороннього догляду і лікування. Також стаціонар призначений для підготовки пацієнтів до оперативного лікування і післяопераційної реабілітації.

Стаціонар для тварин

Які переваги утримання тварин в стаціонарі нашої клініки

Тварини надійно ізольовані від контакту між собою. Кожен бокс оснащений системою вентиляції, завдяки чому в стаціонарі немає запаху тварин. Спеціально для візуального моніторингу пацієнтів дверцята боксу зроблена з прозорих металевих перетинок. Це допомагає персоналу постійно тримати всіх пацієнтів під контролем і миттєво реагувати на будь-які зміни їх стану. У боксах обладнана система «тепла підлога» з можливістю регулювання температури. Це є вкрай важливою умовою для стабілізації стану тварин після операції і успішного лікування тварин в критичному стані і гіпотермією (зниженою температурою тіла).

Лише деякі власники своїх вихованців мають можливість самостійно і ретельно доглядати за ними. Розглянемо переваги стаціонарного лікування тварин:

  • економія часу власника вихованця;
  • виконання всіх необхідних лікувальних, діагностичних приписів;
  • спостереження за пацієнтом аж до стабілізації стану;
  • можливість використання в лікуванні сучасних методів терапії.

Стаціонар укомплектований іфузіонними і шприцевими дозаторами, які забезпечують точність і швидкість введення інфузійних розчинів Це також дуже важливо і є необхідністю під час проведення інтенсивної терапії тварин. Для пацієнтів з серцевою і дихальною недостатністю, а також тварин з анемією створені бокси з системою подачі кисню. Киснева терапія прискорює стабілізацію і одужання таких пацієнтів.

 

Детальніше в цій категорії: « Терапія Стерилізація »