Ветеринарна аптека

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

За останні кілька років на ринку ветеринарних лікарських засобів відбулася справжня революція. У величезній кількості з'являються все нові і нові ветеринарні препарати, зростає їх якість, поступово ліки для тварин витісняють медичні препарати, що застосовуються у ветеринарії. Але навіть при такій популяризації ветеринарних препаратів, часом виникають проблеми: де дістати ті або інші ліки для тварини, як не придбати підроблений препарат, брак інформації щодо застосування.

У нас завжди найкращий вибір ветеринарних препаратів

Після прийому лікаря ви можете придбати ветеринарні препарати та засоби для догляду за твариною в нашій аптеці. Фахівці нашої ветеринарної аптеки допоможуть найкращим чином підібрати всі необхідні препарати та зоотовари для кожної тварини.

В нашій аптеці найбільший в Івано-Франківську асортимент ветпрепаратів, зоотоварів, лікувальних кормів провідних вітчизняних і зарубіжних виробників для кішок, собак, домашньої худоби, коней, птахів та екзотичних тварин. До ваших послуг найбільший вибір антибіотиків, проти паразитарних і гормональних препаратів, вітамінів, кормів, шампунів і інших товарів, а також послуги з підбору лікувального і повсякденного корму для вашого улюбленця, складання оптимального раціону, консультації з підбору та умов зберігання препаратів та догляду за твариною.

Ми не продаємо неякісні препарати

Для того щоб виключити продаж підроблених ветпрепаратів, ми співпрацюємо тільки з офіційними постачальниками, що добре зарекомендували себе на ринку. На усі товари нашої ветаптеки є необхідні сертифікати. Практично весь персонал ветеринарної аптеки ОлВет - дипломовані ветеринарні лікарі. У нас ви зможете отримати кваліфіковану консультацію щодо застосування препаратів.

Детальніше в цій категорії: Зоотовари »